Slušnej gear

V útrobách našeho fotobota se skrývá moderní technika, profesionální fotoaparát, výkonný počítač a prohlížet se budete na velkém IPS dotykovém displeji.

Fotobot mluví!

Fotobota jsme naučili mluvit a více méně interaktivně reagovat. Je to ještě větší sranda, díky jeho sklonu k sarkasmu.

Rychlý tisk

Fotobot dokáže tisknout rychlostí snímek za 16 sekund na termosublimační tiskárně s kapacitou až 700 snímků.

Férová cena

Protože jsme krátce na trhu a proto, že využíváme otrocky robota, jsme pro vás mohli snížit cenu v rámci zachování vysoké kvality.

Layout na míru

Vytvoříme layout v barvách, nebo stylu vaší akce. Záda Fotobota jsme schopni polepit vaším brandem.

Záloha fotografií

Fotografie z akcí držíme na našich serverech. Druhý den po akci fotografie nahráváme na náš web odkud si je můžou hosté stáhnout.

MY DVA FOTO a BOT

MY DVA FOTO a BOT

Jak se dva kámoši dohodli a přenechali všechnu dřinu na robota, aby se tolik neunavovali a mohli třeba v klidu klábosit s hosty akce. Sehnali jsme vyřazeného průmyslového robota OtrOc02 a s pomocí našich kamarádů jsme ho převařili a přeprogramovali do současné podoby. Chvíli mu trvalo, než zjistil, že u nás v garáži není křemíkové nebe, ale nakonec jsme mu vysvětlili, že je lepší žít v novém těle, než být offline. 

POČÁTEČNÍ NEZDARY

Neziskové organizace bojující za práva robotů sice namítaly, že pro robota je lepší být po vyřazení odpojen, naštěstí ústava nám stále zaručuje právo na nadvládu nad UI. První seznamování Botyho, jak jsme mu začali říkat, s novými povinostmi se neobešlo bez komplikací, přeci jen proti ohýbání plechů je komunikace s diváky něco trochu odlišného. Také pro něj byl nový komunikační čip, který jsme sehnali z druhé ruky z vyřazeného bezpečnostního terminálu. Zpočátku se Boty vůči nám, jako pokusným objektům choval dost agresivně, měl nevhodné poznámky a používal termíny, které by byly na veřejné akci nepřípustné. Předělali jsme spouštěcí sekvenci, programovali jsme ve dne v noci a stále se neklidnil. Zbývala jediná možnost – propojení s živým tvorem kladného charakteru k lidským bytostem.

Úspěšná implementace, ale...

Z tohoto veselého pokusu je i přiložená fotografie nás dvou Pavla a Mikuláše a pokusných objektů Rockyho a Chloe. Implementace dopadla úspěšně a fotobot najednou začal jevit určité známky optimismu a byl i použitelnější v akci. Od té doby uběhlo již několik let a my jsme mohli pod dohledem Botyho vyzkoušet na mnoha akcích. Někdy se urce ze řetězu, koneckonců ma v sobě i organickou část mozku, ale většinou je to velice milý a komunikativní robot. Jeho depresivních poznámek si nevšímejte, když někdo přijde o iluzi věčného ráje, bývá nevrlý. Pokud ho chcete poznat objednávejte jeho služby v odkazu.

Pavel Vořízek

tiskař / oživovač

Mikuláš Křepelka

Fotograf / vývojář

iFotobot

dříč / worker

Darujte svým hostům vzpomínku

A zároveň si zajistěte nejširší možnou galerku hostů vaší akce.

Portfolio

Realizace

Mrkněte se do jak to na akcích, kterých jsme se zůčastnili vypadalo.

Naše akce

Vyberte si z nabídky našich balíčků. Klikněte zde…